Софи и Васко

Софи се връща от училище и Васко я посреща радостен на вратата.

  • Софи, мама направи 10 от онези вкусни домашни бонбони с кокос и шоколад. Аз ги разделих по равно: 8 на теб и 8 на мен.
  • Ама чакай малко, Васе! 8 плюс 8 не прави 10.22.1 (2)
  • Аааа, не знам. Аз моите осем вече ги изядох.

Подготви: Йоанна Калешева

Автор · 96 статии
Lora

Автор в Камбанка — детски православен сайт.

Сподели с приятели

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *