СИНЯТА КАМБАНКА

    Сергей Козлов – Ти някога слушал ли си тишината, Ежко? – Слушал съм. – И какво? – Ами нищо. Тихо е. – А аз обичам, когато в тишината нещо мърда. – Какво например? – попита Ежко. – Ами…