Усмихни се

 

8.1 (6)Мамо, направих снимка и изтървах телефона ти в езерцето…

– Какво си направила?

– Снимка.

Мишо шепне на Сашето:

Знаеш ли, днес ще дойде владиката!

А тя красива ли е?

– Мими, гостите си тръгват. Какво трябва да кажем?

– Слава Богу!

На вечеря Симон се мъчи да се храни с вилицата, а храната пада между зъбците й докато стигне до устата. Баща му го поглежда и решава да му подскаже как да се справи:

Симе, тази лъжица до теб какво прави?

Безделничи! — казва Симето и продължава да вечеря с вилицата.

Автор · 96 статии
Lora

Автор в Камбанка — детски православен сайт.

Сподели с приятели

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *