Молитва

Веднъж едно момче натъжено казало на баща си:

  • Татко, не разбирам много от нещата в молитвите… смущавам се, че така нямам никаква полза от тях.папа2
  • Не се огорчавай, момчето ми! Та нали ти не разбираш и как действа лекарството, когато си болен, ала то бори болестта. Така е и с молитвата, даже и да не разбираш все още нейните думи, тя прекрасно храни, милва, топли, очиства и лекува душата ти.
Автор · 96 статии
Lora

Автор в Камбанка — детски православен сайт.

Сподели с приятели

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *