Кой го наказа?

Аз обидих приятеля си. Аз блъснах чичкото на улицата. Аз ударих кучето. Аз нагрубих сестра си. Всички ми обърнаха гръб. Аз останах сам и горчиво заплаках.18.1
Кой го наказа? – попита съседката.
Той сам се наказа – отвърна мама.

 

 

 

 

 

Автор: В.Осеева

Автор · 96 статии
Lora

Автор в Камбанка — детски православен сайт.

Сподели с приятели

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *